Titles you rated
The Other Boleyn GirlRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 3.0
MudRated ★ 3.5
From Paris with LoveRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 1.5
3:10 to YumaRated ★ 4.0
Green LanternRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 4.5
Conduct ZeroRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.5
What Happens in VegasRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 2.0
We Are BrothersRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Big MatchRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.0
Bulletproof MonkRated ★ 4.0