Movies
Ratings
326
Top GunRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 2.0
DefaultRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0