Movies
Ratings
300
CloserRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Our Love StoryRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
MasterRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.0
HancockRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0