Series
Ratings
125
Good GirlsRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
MarlonRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
White CollarRated ★ 4.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 3.5
- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0