Titles you rated
ChefRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.0
DaredevilRated ★ 0.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 2.5
Ip ManRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.0
OblivionRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.0