Titles you rated
DuneRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.5
Beauty WaterRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.0
My SpyRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5- Survival FamilyRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0