Titles you rated
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
Fantasia 2000Rated ★ 5.0
EpicRated ★ 1.5
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 4.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
The Princess and the FrogRated ★ 2.5
HerculesRated ★ 3.0
Monsters vs. AliensRated ★ 2.5
Summer Days With CooRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Grave of the FirefliesRated ★ 1.0
BoltRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
PocahontasRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.5