Titles you rated
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
All About My RomanceRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
Paradise RanchRated ★ 0.5
Miss KoreaRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
Dong YiRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 0.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
Dream High 2Rated ★ 0.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0