Titles you rated
Queen MantisRated ★ 1.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.5- Good BoyRated ★ 2.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 1.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 0.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
The WhirlwindRated ★ 0.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 1.0