Titles you rated
Coyote UglyRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.0
Mood of the DayRated ★ 3.5
TomorrowlandRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 3.5
This Is the EndRated ★ 1.5
Grown Ups 2Rated ★ 3.5
Grown UpsRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5