Series
Ratings
13
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0