Titles you rated
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 3.0
Collective InventionRated ★ 3.5
Dirty GrandpaRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
Children of MenRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 4.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
99 HomesRated ★ 4.0