Titles you rated
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
The TunnelRated ★ 3.5
Never Let Me GoRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 4.0
Woman in GoldRated ★ 4.5
OmeletteRated ★ 5.0
Day & NightRated ★ 5.0
The EmploymentRated ★ 5.0
Rio 2Rated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 3.5