Titles you rated
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0- Space Runaway IdeonRated ★ 4.0
- Mobile Suit Gundam MS IGLOO: Apocalypse 0079Rated ★ 3.5
- Mobile Suit Gundam MS IGLOO: The Hidden One Year WarRated ★ 3.0
- K-ON!!Rated ★ 3.5
- K-ON!Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam 0083: Stardust MemoryRated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 2.0
My MisterRated ★ 5.0
Ryosangata Riko: Puramo Joshi no Jinsei Kumitate KiRated ★ 4.0
Gundam Build FightersRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 2.5