Titles you rated
Finding NemoRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
MinionsRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The Polar ExpressRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Horton Hears a Who!Rated ★ 4.0
Happy Feet TwoRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0