Titles you rated
1917Rated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 1.5
MotherRated ★ 5.0
Space SweepersRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Set Me FreeRated ★ 0.5
SplitRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5