Titles you rated
BallerinaRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
MantisRated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
The BeekeeperRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Hitman 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
ExterritorialRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 2.5
Hijack 1971Rated ★ 3.5