Titles you rated
12 Angry MenRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.0
IntentionRated ★ 5.0
The BeguiledRated ★ 2.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Criminal ConspiracyRated ★ 5.0
The FounderRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
The Lego Batman MovieRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
An EducationRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
JackieRated ★ 3.0