Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.5
King KongRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
TronRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5