Movies
Ratings
241- Tears In The ArcticRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
LovelaceRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
A Long VisitRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 4.5