Series
Ratings
30
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.5- DokurogekiRated ★ 2.5
- DokurogekiRated ★ 2.5
- KakuseiRated ★ 2.5
Murder in the KairoteiRated ★ 4.0
The 11 Words MurderRated ★ 4.0- Emergency Interrogation RoomRated ★ 4.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.5
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 4.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 3.0
Please Love The Useless MeRated ★ 3.0
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
From Five To NineRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5