Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Titan: The OceanGate DisasterRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
1922Rated ★ 2.5
RunRated ★ 3.0