Titles you rated
The PittRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
The Jinx: The Life and Deaths of Robert DurstRated ★ 3.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
Andor Season 2Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 2Rated ★ 3.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.0
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.5
Agatha All AlongRated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
The AcolyteRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Pocket Monsters:Rated ★ 5.0