Titles you rated
Your Name.Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
The Legend of TarzanRated ★ 4.0
The Last SongRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
Tangled Ever AfterRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
About SchmidtRated ★ 3.5