Titles you rated
Behind Enemy LinesRated ★ 4.5- Tales of the UnusualRated ★ 4.0
Goal II: Living the DreamRated ★ 3.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 5.0
Scream 2Rated ★ 3.0
The Last ExorcismRated ★ 2.5
Chinese ZodiacRated ★ 3.5
The Iron LadyRated ★ 5.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 3.0
Taxi 4Rated ★ 4.0
Big Momma's House 2Rated ★ 3.5
The OrphanageRated ★ 2.5
Season of the WitchRated ★ 3.0
The Expendables 3Rated ★ 4.5
ElfRated ★ 3.5
LincolnRated ★ 3.0
10,000 BCRated ★ 4.0
The Lost BladesmanRated ★ 4.0
Eight Legged FreaksRated ★ 3.0
The Time MachineRated ★ 3.5