Titles you rated
Only Murders in the Building Season 4Rated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
The PittRated ★ 4.5
The Four SeasonsRated ★ 3.5
Running PointRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0