Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 2.0
The Flirting ScholarRated ★ 2.5
Brokeback MountainRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5
Riverside MukolittaRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 2.5
CureRated ★ 4.0
Meet Me in VeniceRated ★ 3.5
Instant SwampRated ★ 3.0
Honokaa BoyRated ★ 2.0
Patriots DayRated ★ 5.0
Teacher, Please Sit Next to MeRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
The Confidence Man JP: The MovieRated ★ 3.5- The Confidence Man JP: PrincessRated ★ 3.5
- The Confidence Man JP: HeroRated ★ 4.0