Titles you rated
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
My High School BusinessRated ★ 3.0
Special Labor Inspector, Mr. JoRated ★ 3.0
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5
CrashRated ★ 3.5- 時効警察・復活スペシャルRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
니돈내산 독박투어Rated ★ 5.0- 니돈내산 독박투어Rated ★ 5.0
- 니돈내산 독박투어Rated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Beyond the BarRated ★ 3.0
I, a Gangster, Became a High SchoolerRated ★ 3.0
Beach BoysRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 3.0