Titles you rated
Eight BelowRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Please Stand ByRated ★ 4.5
Into the WoodsRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Dragonball EvolutionRated ★ 2.5
ReptilianRated ★ 3.5
The Scorpion KingRated ★ 3.5
DuelistRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 1.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Mushi-Shi: The MovieRated ★ 2.5
CloverfieldRated ★ 3.5
Overwatch Animated Short: Rise and ShineRated ★ 4.0