Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
The ManipulatedRated ★ 2.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
ButterflyRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Alien: EarthRated ★ 2.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Failure Frame: I Became the Strongest and Annihilated Everything with Low-Level SpellsRated ★ 2.5- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 3.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Oats StudiosRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0