Movies
Ratings
106
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0