Movies
Ratings
81
The UnforgivenRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 1.0
SicarioRated ★ 5.0
The CraziesRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
MiseryRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 5.0