Movies
Ratings
55
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.5