Movies
Ratings
99
WhiplashRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 0.5
Ice AgeRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
MapadoRated ★ 2.5