Movies
Ratings
877
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 5.0
Hellsing Ultimate VRated ★ 5.0
Hellsing Ultimate IIRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 0.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 1.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Deepwater HorizonRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
MayhemRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.0