Series
Ratings
61
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 1.5
Headspace: Guide to MeditationRated ★ 4.5
Good GirlsRated ★ 1.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 1.5
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 1.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Given: The One on the Flip-SideRated ★ 0.5
GivenRated ★ 2.5
Duty After SchoolRated ★ 1.5- Yona of the DawnRated ★ 2.0
The Most Hated Man on the InternetRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 2.0
High School Mystery ClubRated ★ 2.5
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 2.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 2.0