Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 3.0
Detective Conan vs. Kid the Phantom ThiefRated ★ 3.0
Detective Conan: Haibara Ai Monogatari ~Kurogane no Mystery Train~Rated ★ 3.0- Detective Conan: The Scarlet AlibiRated ★ 3.0
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 3.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 3.5
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 2.5
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 2.5
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 3.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 2.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
BossRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5