Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Youn's StayRated ★ 2.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5