Titles you rated
Running TurtleRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5