Movies
Ratings
248
Ruby SparksRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.5
The Lone RangerRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.5
HeadhuntersRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Last CastleRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.5