Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0