Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Boogie NightsRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 2.5
Groundhog DayRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.0- House of the SeasonsRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5