Titles you rated
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0