Titles you rated
ThrillerRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 3.5
Justice HighRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
ReplicantRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
StellaRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 3.5