Series
Ratings
28
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.5
Midnight Horror StoryRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0