Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 5.0
It Ends with UsRated ★ 2.5
Long ShotRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
QueerRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Kinda PregnantRated ★ 2.5
A Simple FavorRated ★ 3.0
CluelessRated ★ 2.0
Monte CarloRated ★ 2.5
No Hard FeelingsRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Just Go with ItRated ★ 2.5
Murder MysteryRated ★ 3.0
Bad MomsRated ★ 3.0