Series
Ratings
72
GleeRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 2.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 1.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0