Titles you rated
Little ForestRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
LionRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Under the Same MoonRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
English VinglishRated ★ 4.5
3096 DaysRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 2.5
Saw IIRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 3.0