Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 2.5
Anna KareninaRated ★ 4.0
The Man Who LaughsRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
LifeRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0