Movies
Ratings
677
JokerRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 3.5